Oyuncu Listeleri

Başarısının Yanında Feminenliğiyle De Göz Dolduran Oyuncu Cameron Diaz’ın En İyi Filmleri

cameron diaz

Güzel ve çekici oyuncu Cameron Diaz, başarılı oyunculuğu kadar yürek hoplatan dekolteleri ve feminen görüntüsü ile de gönlümüzün birincisi. 1994 yılında The Mask filmi ile sinema kariyerine adım atan güzel oyuncu birbirinden güzel filmlerde başrol olarak yer aldı.

Öteki Kadın – The Other Woman (IMDB: 6)

oteki kadin

Cameron Diaz, Kate Upton ve Leslie Mann’ın başrollerde yer aldığı filmde Kate, Carly ve Amber, aynı adamın yani Mark’ın hayatında olan birbirlerinden habersiz kadınlar. Tesadüfen gerçekleri öğrenirler ve intikam almak için üçlü bir araya gelir.

Vegas’ta Korku ve Nefret – Fear and Loathing in Vegas (IMDB: 7,7)

vegasta korku ve nefret

Cameron Diaz ve Johnny Depp’in başrollerde yer aldığı film 1972 yılında geçiyor. Halusinasyonlarla beraber yaşayan Doktor Gonzo ve Raoul Duke, yolda otostop için durdurulular. Arabaya aldıkları bu kişiye karşı normal tavırlar takınmaya çalışacaklardır.

Kız Kardeşimin Hikayesi – My Sister’s Keeper (IMDB: 7,4)

kiz kardesimin hikayesi

Nick Cassavetes’in yönettiği filmde Anna, ablası Kate’e ilik verebilmesi için laboratuar ortamında üretilmiş, özel genlere sahip bir çocuk. Ve asla bu rolünü ve hayatını hiç sorgulamadı.

Ah Mary Vah Mary – There’s Something About Mary (IMDB: 7,1)

ah mary vah mary

Romantik komedi dalında olan filmde çekingen biri olan Ted, bir dedektif ile 13 yıl önce lisedeyken aşık olduğu Mary’nin peşine düşer. Fakat kısa süre sonra dedektif de ona aşık olur. Fark ederler ki Mary ile ilgilenen herkes ona aşık olmaya başlıyor.

Maske – The Mask (IMDB: 6,8)

maske

İyi yürekli bir banka memuru olan Stanley, bir gün bulduğu antika bir maskeyi takınca olağanüstü güçlere sahip bir yaratığa dönüşür.

Danışman – The Counselor (IMDB: 5,3)

danisman

Ridley Scott’un yönettiği filmde nişanlısı ile huzurlu bir hayat süren avukat Counselor’ın itibarı sarsılır ve paraya ihtiyaç duyar. Kendini uyuşturucu ticaretinin içinde bulur. Yirmi milyon dolarlık bir kargoyu satması gerekmektedir ve ona son derece çekici kadın Malkina da eşlik eder. İşler planlanan gibi gitmez ne yazık ki.

New York Çeteleri – Gangs of New York (IMDB: 7,5)

new york ceteler

Martin Scorsese’nin yönettiği filmin başrolleri Leonardo DiCaprio, Daniel Day-Lewis ve Cameron Diaz. Manhattan eyaletinde iki çete arasında yaşanan savaşta İrlanda çetesinin lideri öldürülür. 16 yıl sonra öldürülen liderin oğlu babasının intikamını almak için harekete geçer.

Vanilla Sky (IMDB: 6,9)

vanill sky

Tom Cruise, Cameron Diaz, Penelope Cruz ve Kurt Russell gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmde dışarıdan bakınca sorunsuz görünen bir hayata sahip olan David Aames, bir partide Sofia ile tanışır ve aşık olur. Fakat kısa süre sonra yaptığı bir hata yüzünden onu kaybeder. Sofia’ya tekrar ulaşmaya çalışırken üstüne çok düşen sevgilisi Julie ile de uğraşmaktadır.

Yerinde Olsam – In Her Shoes (IMDB: 6,5)

yerinde olsam

Ayakkabı numaralarından başka ortak yönü olmayan iki kız kardeşten biri dışa dönük ve erkekler üzerinde çekici bir etkiye sahipken diğeri başarılı bir avukat ve içe dönüktür. Birlikte çıkacakları yolculukta birbirlerine saygı göstermeyi ve yeniden kardeş olmayı öğreneceklerdir.

En İyi Arkadaşım Evleniyor – My Best Friend’s Wedding (IMDB: 6,3)

en iyi arkadasim evleniyr

28’lerine geldiklerinde kimseyle evlenmemişlerse birbirleriyle evlenmeye söz veren Julianne ve Michael’den Michael’in 4 gün sonra düğünü vardır. Julianne’yi arar ve ona haber verir. Düğüne engel olmak isteyen Julianne, gider ve düğün günü Michael’e onu sevdiğini söyleyerek öper. Kimberly de bunları görmüştür.

Yazar Hakkında

Kübra Yılmaz

Yorum Yap