Oyuncu Listeleri

Harry Potter’ın Güzel Oyuncusu Emma Watson’ın En Sevilen 10 Filmi

emma-watson

Harry Potter ile gönlümüzü kazanmış ve şimdilerde feminizme dair kendinden emin ve tüm kadınların sesi olacak konuşmalar ve çalışmalar yapan Emma Watson’ın en sevilen 10 filmi.

Harry Potter

harry potter

İngiliz yazar J.K. Rowling’in yazdığı ve sinemaya uyarlanan fantastik film milyonların izlediği bir film. Tekrar tekrar izlemekten büyük zevk alınan filmde, Harry Potter, Hermonie Granger ve Ron Weasley’ın cadıcılık ve büyücülük okulundaki maceraları anlatılmaktadır.

Güzel ve Çirkin – Beauty And The Beast

guzel ve cirkin

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren filmde, prens kara büyü sonucu çirkin bir yaratığa dönüşür. Aynı büyüden dolayı uşakları da konuşan eşyalara dönüşmüştür. Babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak kalmayı göze alan Belle, zaman geçtikçe canavarın çok iyi bir kalbinin olduğunu görür.

Saksı Olmanın Faydaları – The Perks Of Being A Wallflower

saksi olmanin faydalari

Küçümsenen ve görmezden gelinen Charlie, başladığı lisede tanıştığı iki kardeş Sam ve Patrick ile kısa zaman içerisinde yakın arkadaş olur. Bu iki kardeş Charlie’ye hayattan zevk almayı öğretecektir.

Marilyn İle Bir Hafta – My Week With Marilyn

marilyn ile bir hafta

Okuduğu bölümü terk ederek sinema sektörüne giren Colin Clark’ın günlüklerinden uyarlanan filmin merkezinde efsane yıldız Marilyn Monroe yer alıyor. Ve Colin’in gözünden Monroe’nun İngiltere’de geçen bir haftası anlatılıyor.

Despero (IMDB: 6,1)

despero

Seslendirenler arasında Emma Watson’ın da bulunduğu filmde, kendi dünyasının dışındaki dünyayı keşfetmek isteyen fare Despero, diğerleri tarafından sürgün edilir. Onu kurtaran ve onun gibi dışlanmış kedi Roscuro ile arkadaş olur.

The Circle

the circle

Dünyanın en güçlü teknoloji şirketlerinden biri olan The Circle’da işe başlayan Mae Holland, zamanla milyonlarca kişinin özel hayatına dair bilgileri elinde tuttuğunu öğrenince ve bireysel özgürlüklere saygısızlık gösterildiğini görünce hisleri değişmeye başlar.

Bale Pabuçları – Ballet Shoes

bale ayakkabilari

Sandra Goldbacher’ın yönettiği film, BBC tarafından bir çocuk masalından uyarlanmıştır. Tuhaf bir kaşif tarafından evlat alınan ve kaşifin kuzeni tarafından büyütülen üç kimsesiz çocuktan biri rolündedir Emma Watson.

Pırıltılı Hayatlar – The Bling Ring

piriltili hayatlar

Beş kişilik çete haline gelen şöhret meraklısı arkadaş grubunun amacı hayranı oldukları ünlüleri an be an takip ederek evde olmadıkları an onları soymak. Zamanla şık ve tarz giyinen bu çetenin gerçekleştirdiği gizemli soygunlar medyanın da ilgisini çeker.

Nuh: Büyük Tufan – Noah

nuh buyuk tufan

Kabil’in soyundan gelen insanoğlu, yoldan çıkmış ve ahlaksızlık, hırsızlık, cinayet hayli artmıştır. Rüyasında Yaradan’ın bir gemi inşa etmesini ve her hayvan cinsinden bir çift alması gerektiğini söyleyen Nuh, hemen gemi inşa eder. Tufanın yaklaşmakta olduğunu bilen halk ise gemiye binmek için Nuh’a saldırır.

Korku Terapisi – Regression

korku terapisi

Angela Gray, babası tarafından cinsel tacize uğradığını söyler. Bu olayı araştıran dedektif ise sonunda baba John’un suçunu itiraf edişine tanık olur. İşin tuhafı şudur ki olaya dair hiç bir şey hatırlamamaktadır. Ünlü bir psikiyatrdan yardım isteyen dedektifin çabaları tüm ülkeyi ilgilendiren bir gizemi açığa çıkaracaktır.

Yazar Hakkında

Kübra Yılmaz

Yorum Yap