Oyuncu Listeleri

Not: Seni Seviyorum Filmi ile Gönülleri Çalan Gerard Butler’ın En Sevilen 10 Filmi

gerard butler

Yakışıklı İskoç oyuncu filmleriyle kadınların gönlünü çoktan çaldı. Karimatik oyuncunun en sevilen 10 filmini sizler için derledik.

Kadın Aklı Erkek Aklı – The Ugly Truth (IMDB: 6,5)

kadin akli erkek akli

Robert Luketic tarafından yönetilen filmde TV programı yapımcısı Abby, reytingleri düşüş gösterince Mike ile ekip olur. Erkekler hakkında ip uçları veren bölümün reytingleri artış gösterir. Bekar komşusu Colin’le tanışan Abby, ona yaklaşmak için Mike’ın görüşlerine başvurur.

Not: Seni Seviyorum – PS: I Love You (IMDB: 7,1)

not seni seviyorum

Richard LaGravenese tarafından yönetilen film, en sevilen romantik filmler arasında. Ölümcül bir hastalığa yakalanan Gery, kendisinden sonra eşi Holly için hayatı kolaylaştırmak ister. Böylece ölmeden önce karısına bir sürü mektup yazar. Gery öldükten sonra Holly bu mektuplarla bir bir karşılaşacaktır.

300 Spartalı (IMDB: 7,7)

300 spartali

Zack Snyder’in yönettiği film, Frank Miller’in grafik romanından uyarlanmıştır. Sparta Kralı’nın ordusu ile Persler savaş halindedir ve bu savaşta tüm Yunanistan, Persler’in yanındadır. Emrindeki 300 Spartalı ile Pers ordusuna karşı durur ve ölümüne bir savaş başlar.

Operadaki Hayalet – The Phantom Of The Opera (IMDB: 7,4)

operadaki hayalet

French Opera House’daki hayalet, oyuncuları ve koro şarkıcısını tehdit etmeye başlar. Hayalet, baş sopranoyu delirtip kaçırınca yerine koro şarkıcısı Christine geçer. Şov beğenilince rolünü geri ister. Çocukluğunda beri Christine’ye aşık olan Raoul, ona yakınlaşmaya çalışır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? – How To Train Your Dragon? (IMDB: 8,1)

ejderhani nasil egitirsin

Chris Sanders ve Dean BeBlois tarafından yönetilen film, 2010 yılı ABD yapımıdır. İri yarı Vikingler’in ve vahşi ejderhaların geçtiği filmde Gerard Butler seslendirenler arasında.

RocknRolla (IMDB: 7,3)

rocknrolla

2008 yılı ABD yapımı filmin yönetmenliğini Guy Ritchie yapmıştır. Rus gangsterin çevirdiği bir dümenle emlak piyasasından kazandığı milyonlarca sterlinden Londra’nın suç dünyası da kendi payını almak ister. Karakterler içinde rock yıldızları, muhasebeciler ve daha pek çok farklı kişi vardır.

Macera Adası – Nim’s Island (IMDB: 6)

macera adasi

Jennifer Flackett ve Mark Levin’in yönettiği film, maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adada geçiyor. Özgür ruhlu Nim’in en sevdiği kahramanı en büyük maceraperestlerden Alex Rover’dır. Yaşadığı ada tehlikeye girince Alex’ten yardım ister.

Koruyucu – Machine Gun Preacher (IMDB: 6,8)

koruyucu

Marc Foster’ın yönettiği filmde uyuşturucu satıcısı olan Sam, tanrıyı tanıdıktan sonra din uğruna her şeyini vermeye hazır biri haline gelir. Yapmak istediği ilk şey ise zorla asker yaptırılan Sudanlı çocukları kurtarmaktır.

Dalgaların Peşinde – Chasing Mavericks (IMDB:7,2)

dalgalarin pesinde

Film, efsanevi sörfçü Jay Moriarty’nin hayatından esinlenilerek sinemaya aktarılmıştır. Nasıl efsane olduğu ve diğer efsane isim Frosty Hesson ile ilişkisi anlatılmaktadır. Filmin yönetmenleri ise Michael Apted ve Curtis Hanson’dır.

Sevgili Frankie – Dear Frankie (IMDB: 7,8)

sevgili frankie

9 yaşındaki Frankie sağır bir çocuktur ve babasının denizlerde seyahat ettiğini zannetmektedir. Çünkü annesi Liz, babasının ağzından oğluna sürekli olarak mektup yazmaktadır. Ve oğlunu babasından ve onunla ilgili gerçekten korumak için sürekli olarak taşınmaktadır.

Yazar Hakkında

Kübra Yılmaz

Yorum Yap